Kayseri Felahiye Arası Kaç KM

Kayseri Felahiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Felahiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Felahiye arası kaç km? Kayseri Felahiye arası kaç saat? Kayseri Felahiye yol tarifi? Kayseri Felahiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Felahiye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinin yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 13.7640” Kuzey ve 35° 28′ 57.3492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Felahiye ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Felahiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 444 km2dir. Felahiye ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 5′ 24.3456” Kuzey ve 35° 34′ 2.4276” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Felahiye Arası Kaç KM

Kayseri Felahiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 km’dir.

Kayseri Felahiye Arası Kaç KM

Kayseri Felahiye Arası Kaç Saat

Kayseri Felahiye arası kaç saat; Kayseri Felahiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kayseri Felahiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kayseri Felahiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Felahiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 55 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Felahiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Felahiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Felahiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Felahiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.