Kayseri Erdemli Arası Kaç KM

Kayseri Erdemli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Erdemli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Erdemli arası kaç km? Kayseri Erdemli arası kaç saat? Kayseri Erdemli yol tarifi? Kayseri Erdemli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Erdemli İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinin yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 13.7640” Kuzey ve 35° 28′ 57.3492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erdemli ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Erdemli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,279 km2dir. Erdemli ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 36′ 20.9520” Kuzey ve 34° 18′ 36.5940” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Erdemli Arası Kaç KM

Kayseri Erdemli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 348 km’dir.

Kayseri Erdemli Arası Kaç KM

Kayseri Erdemli Arası Kaç Saat

Kayseri Erdemli arası kaç saat; Kayseri Erdemli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 348 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Kayseri Erdemli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Kayseri Erdemli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Erdemli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 348 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Erdemli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Erdemli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erdemli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erdemli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.