Kayseri Düzce Arası Kaç KM


Kayseri Düzce arası kaç km;
yazımızda öncelikle Kayseri ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Düzce arası kaç km? Kayseri Düzce arası kaç saat? Kayseri Düzce yol tarifi? Kayseri Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Düzce Arası Kaç KM

Kayseri Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 km’dir. Kayseri Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 439 km’dir.

Kayseri Düzce Arası Kaç KM

Kayseri Düzce Arası Kaç Saat

Kayseri Düzce arası kaç saat; Kayseri Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kayseri Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 439 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kayseri Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 550 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.