İçeriğe geç

Kayseri Bolu Arası Kaç KM

Kayseri Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Bolu arası kaç km? Kayseri Bolu arası kaç saat? Kayseri Bolu yol tarifi? Kayseri Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Bolu Arası Kaç KM

Kayseri Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 km’dir. Kayseri Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 401 km’dir.

Kayseri Bolu Arası Kaç Saat

Kayseri Bolu arası kaç saat; Kayseri Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kayseri Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 401 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Kayseri Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.