İçeriğe geç

Kayseri Bilecik Arası Kaç KM

Kayseri Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Bilecik arası kaç km? Kayseri Bilecik arası kaç saat? Kayseri Bilecik yol tarifi? Kayseri Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS          koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Kayseri Bilecik Arası Kaç KM

Kayseri Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 km’dir. Kayseri Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 499 km’dir.

Kayseri Bilecik Arası Kaç Saat

Kayseri Bilecik arası kaç saat; Kayseri Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kayseri Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 499 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Kayseri Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 621 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.