İçeriğe geç

Kayseri Bartın Arası Kaç KM

Kayseri Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Bartın arası kaç km? Kayseri Bartın arası kaç saat? Kayseri Bartın yol tarifi? Kayseri Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Bartın Arası Kaç KM

Kayseri Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 km’dir. Kayseri Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 410 km’dir.

Kayseri Bartın Arası Kaç Saat

Kayseri Bartın arası kaç saat; Kayseri Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kayseri Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 410 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kayseri Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 549 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.