İçeriğe geç

Kayseri Balıkesir Arası Kaç KM

Kayseri Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Balıkesir arası kaç km? Kayseri Balıkesir arası kaç saat? Kayseri Balıkesir yol tarifi? Kayseri Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Balıkesir Arası Kaç KM

Kayseri Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 km’dir. Kayseri Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 675 km’dir.

Kayseri Balıkesir Arası Kaç Saat

Kayseri Balıkesir arası kaç saat; Kayseri Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kayseri Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat  sürmektedir. Kayseri Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 675 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kayseri Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.