İçeriğe geç

Kaynaşlı Yol Tarifi

Düzce Kaynaşlı yol tarifi; yazımızda öncelikle Kaynaşlı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kaynaşlı’ya nasıl gidilir? Kaynaşlı yol tarifi? Kaynaşlı yol haritası? Kaynaşlı İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kaynaşlı İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce’nin ilçesi olan Kaynaşlı, Düzce’nin yerleşim yerlerinden biridir. Kaynaşlı İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 237 km2’dir. Kaynaşlı ilçesinin rakımı ise 314 m olarak hesaplanmıştır. Kaynaşlı ilçesinin Kuzeyinde Düzce Merkez, doğusunda ve güneyinde Bolu, batısında Gölyaka ilçeleri bulunmaktadır. Kaynaşlı ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Kaynaşlı İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Kaynaşlı ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 20.454 nüfusa sahiptir.

Kaynaşlı İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaynaşlı Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Kaynaşlı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Kaynaşlı Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kaynaşlı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Kaynaşlı’ya Nasıl Gidilir? Kaynaşlı Yol Tarifi

Kaynaşlı’ya kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Kaynaşlı’ya gelebilirsiniz. Kaynaşlı karayolu ile Düzce şehir merkezine 14.6 km, İstanbul’a yaklaşık 232 km, Ankara’ya yaklaşık 225 km, İzmir’den ise yaklaşık 584 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.