İçeriğe geç

Kastamonu Pınarbaşı Arası Kaç KM

Kastamonu Pınarbaşı arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve Pınarbaşı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu Pınarbaşı arası kaç km? Kastamonu Pınarbaşı arası kaç saat? Kastamonu Pınarbaşı yol tarifi? Kastamonu Pınarbaşı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile Pınarbaşı İli Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,136 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 41° 22′ 35.8500” Kuzey ve 33° 46′ 35.3892” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Pınarbaşı ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Pınarbaşı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 546 km2dir. Pınarbaşı ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 36′ 13.8096” Kuzey ve 33° 6′ 38.7612” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu Pınarbaşı Arası Kaç KM

Kastamonu Pınarbaşı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 km’dir.

Kastamonu Pınarbaşı Arası Kaç KM

Kastamonu Pınarbaşı Arası Kaç Saat

Kastamonu Pınarbaşı arası kaç saat; Kastamonu Pınarbaşı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kastamonu Pınarbaşı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Kastamonu Pınarbaşı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu Pınarbaşı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu Pınarbaşı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu Pınarbaşı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Pınarbaşı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Pınarbaşı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.