İçeriğe geç

Kastamonu Osmaniye Arası Kaç KM

Kastamonu Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu Osmaniye arası kaç km? Kastamonu Osmaniye arası kaç saat? Kastamonu Osmaniye yol tarifi? Kastamonu Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu Osmaniye Arası Kaç KM

Kastamonu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 km’dir. Kastamonu Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 508 km’dir.

Kastamonu Osmaniye Arası Kaç KM

Kastamonu Osmaniye Arası Kaç Saat

Kastamonu Osmaniye arası kaç saat; Kastamonu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kastamonu Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kastamonu Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 508 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Kastamonu Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 789 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 64 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.