İçeriğe geç

Manisa Kastamonu Arası Kaç KM

Manisa Kastamonu arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kastamonu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kastamonu arası kaç km? Manisa Kastamonu arası kaç saat? Manisa Kastamonu yol tarifi? Manisa Kastamonu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kastamonu İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km² ’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kastamonu Arası Kaç KM

Manisa Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 km’dir. Manisa Kastamonu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 623 km’dir.

Manisa Kastamonu Arası Kaç KM

Manisa Kastamonu Arası Kaç Saat

Manisa Kastamonu arası kaç saat; Manisa Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kastamonu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Manisa Kastamonu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 623 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Manisa Kastamonu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 833 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 67 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kastamonu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kastamonu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.