İçeriğe geç

Kastamonu Kırklareli Arası Kaç KM

Kastamonu Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu Kırklareli arası kaç km? Kastamonu Kırklareli arası kaç saat? Kastamonu Kırklareli yol tarifi? Kastamonu Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu Kırklareli Arası Kaç KM

Kastamonu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 710 km’dir. Kastamonu Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 527 km’dir.

Kastamonu Kırklareli Arası Kaç KM

Kastamonu Kırklareli Arası Kaç Saat

Kastamonu Kırklareli arası kaç saat; Kastamonu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 710 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kastamonu Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kastamonu Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 527 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kastamonu Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 710 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.