Kastamonu İnebolu Arası Kaç KM

Kastamonu İnebolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve İnebolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu İnebolu arası kaç km? Kastamonu İnebolu arası kaç saat? Kastamonu İnebolu yol tarifi? Kastamonu İnebolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile İnebolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,136 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 41° 22′ 35.8500” Kuzey ve 33° 46′ 35.3892” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İnebolu ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan İnebolu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 417 km2dir. İnebolu ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 58′ 38.0964” Kuzey ve 33° 45′ 33.6852” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu İnebolu Arası Kaç KM

Kastamonu İnebolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 km’dir. Kastamonu İnebolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Kastamonu İnebolu Arası Kaç KM

Kastamonu İnebolu Arası Kaç Saat

Kastamonu İnebolu arası kaç saat; Kastamonu İnebolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kastamonu İnebolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Kastamonu İnebolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kastamonu İnebolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu İnebolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 90 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu İnebolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu İnebolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İnebolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnebolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.