İçeriğe geç

Düzce Kastamonu Arası Kaç KM

Düzce Kastamonu arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kastamonu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kastamonu arası kaç km? Düzce Kastamonu arası kaç saat? Düzce Kastamonu yol tarifi? Düzce Kastamonu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kastamonu İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kastamonu Arası Kaç KM

Düzce Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 305 km’dir. Düzce Kastamonu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 216 km’dir.

Düzce Kastamonu Arası Kaç KM

Düzce Kastamonu Arası Kaç Saat

Düzce Kastamonu arası kaç saat; Düzce Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 305 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kastamonu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kastamonu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 216 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Düzce Kastamonu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 305 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kastamonu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kastamonu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.