İçeriğe geç

Kastamonu Cide Arası Kaç KM

Kastamonu Cide arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve Cide şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu Cide arası kaç km? Kastamonu Cide arası kaç saat? Kastamonu Cide yol tarifi? Kastamonu Cide arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile Cide İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadenizbölgesinde yer alan Kastamonu ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,136km2’dir.Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 41° 22′ 35.8500” Kuzey ve 33° 46′ 35.3892” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Cide ilçesi;

Karadenizbölgesinde yer alan Cideilçesinin yüzölçümü yaklaşık 652km2dir.Cide ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 53′ 31.9920” Kuzey ve 33° 0′ 13.2372” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Kastamonu Cide Arası Kaç KM

Kastamonu Cide arası mesafe karayolu ile yaklaşık 139 km’dir.

Kastamonu Cide Arası Kaç KM

Kastamonu Cide Arası Kaç Saat

Kastamonu Cide arası kaç saat; Kastamonu Cide arası mesafe karayolu ile yaklaşık 139 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık2 saat sürmektedir. Kastamonu Cide arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3saat

Kastamonu Cide Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu Cide arası mesafe karayolu ile yaklaşık 139 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu Cide Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu Cide arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Cide’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Cide’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.