Kastamonu Çatalzeytin Arası Kaç KM

Kastamonu Çatalzeytin arası kaç km; yazımızda öncelikle Kastamonu ve Çatalzeytin şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kastamonu Çatalzeytin arası kaç km? Kastamonu Çatalzeytin arası kaç saat? Kastamonu Çatalzeytin yol tarifi? Kastamonu Çatalzeytin arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kastamonu ile Çatalzeytin İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ilinin yüzölçümü yaklaşık 13,136 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 41° 22′ 35.8500” Kuzey ve 33° 46′ 35.3892” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çatalzeytin ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çatalzeytin ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 272 km2dir. Çatalzeytin ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 57′ 4.2480” Kuzey ve 34° 13′ 36.1452” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu Çatalzeytin Arası Kaç KM

Kastamonu Çatalzeytin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 km’dir.

Kastamonu Çatalzeytin Arası Kaç KM

Kastamonu Çatalzeytin Arası Kaç Saat

Kastamonu Çatalzeytin arası kaç saat; Kastamonu Çatalzeytin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kastamonu Çatalzeytin arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Kastamonu Çatalzeytin Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kastamonu Çatalzeytin arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kastamonu Çatalzeytin Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kastamonu Çatalzeytin arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çatalzeytin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çatalzeytin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.