İçeriğe geç

Bilecik Kastamonu Arası Kaç KM

Bilecik Kastamonu arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Kastamonu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Kastamonu arası kaç km? Bilecik Kastamonu arası kaç saat? Bilecik Kastamonu yol tarifi? Bilecik Kastamonu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Kastamonu İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kastamonu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kastamonu ili yüzölçümü yaklaşık 5,690 km2’dir. Kastamonu ilinin coğrafi konumu ise 40 48′ – 42 02′ kuzey, 32 43′-34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Kastamonu Arası Kaç KM

Bilecik Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 465 km’dir. Bilecik Kastamonu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 349 km’dir.

Bilecik Kastamonu Arası Kaç Saat

Bilecik Kastamonu arası kaç saat; Bilecik Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 465 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kastamonu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bilecik Kastamonu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 349 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Bilecik Kastamonu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Kastamonu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 465 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Kastamonu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Kastamonu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kastamonu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kastamonu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.