İçeriğe geç

Düzce Kars Arası Kaç KM

Düzce Kars arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kars şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kars arası kaç km? Düzce Kars arası kaç saat? Düzce Kars yol tarifi? Düzce Kars arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kars İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kars ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Kars ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kars ili yüzölçümü yaklaşık 2.347 km2’dir. Kars ilinin coğrafi konumu ise 40°36′N, 43°5′E GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kars Arası Kaç KM

Düzce Kars arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1221 km’dir. Düzce Kars arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1007 km’dir.

Düzce Kars Arası Kaç KM

Düzce Kars Arası Kaç Saat

Düzce Kars arası kaç saat; Düzce Kars arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1221 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kars arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kars arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1007 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat 30 dakika

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Düzce Kars Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kars arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1221 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 68 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 98 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kars Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kars arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kars’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kars’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.