İçeriğe geç

Karaman Zonguldak Arası Kaç KM

Karaman Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Karaman ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karaman Zonguldak arası kaç km? Karaman Zonguldak arası kaç saat? Karaman Zonguldak yol tarifi? Karaman Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karaman ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Karaman Zonguldak Arası Kaç KM

Karaman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 646 km’dir. Karaman Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 492 km’dir.

Karaman Zonguldak Arası Kaç KM

Karaman Zonguldak Arası Kaç Saat

Karaman Zonguldak arası kaç saat; Karaman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 646 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Karaman Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 492 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Karaman Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karaman Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 646 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karaman Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karaman Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.