İçeriğe geç

Karaman Uşak Arası Kaç KM

Karaman Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Karaman ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karaman Uşak arası kaç km? Karaman Uşak arası kaç saat? Karaman Uşak yol tarifi? Karaman Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karaman ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Karaman Uşak Arası Kaç KM

Karaman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 453 km’dir. Karaman Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 375 km’dir.

Karaman Uşak Arası Kaç KM

Karaman Uşak Arası Kaç Saat

Karaman Uşak arası kaç saat; Karaman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 453 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Karaman Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 375 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Karaman Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karaman Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 453 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karaman Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karaman Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.