İçeriğe geç

Karaman Osmaniye Arası Kaç KM

Karaman Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Karaman ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karaman Osmaniye arası kaç km? Karaman Osmaniye arası kaç saat? Karaman Osmaniye yol tarifi? Karaman Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karaman ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Karaman Osmaniye Arası Kaç KM

Karaman Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 373 km’dir. Karaman Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 269 km’dir.

Karaman Osmaniye Arası Kaç KM

Karaman Osmaniye Arası Kaç Saat

Karaman Osmaniye arası kaç saat; Karaman Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 373 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 269 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Karaman Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karaman Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 373 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 21 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 30 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karaman Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karaman Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.