Manisa Karaman Arası Kaç KM

Manisa Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Karaman arası kaç km? Manisa Karaman arası kaç saat? Manisa Karaman yol tarifi? Manisa Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km² ’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Karaman Arası Kaç KM

Manisa Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 628 km’dir. Manisa Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 484 km’dir.

Manisa Karaman Arası Kaç KM

Manisa Karaman Arası Kaç Saat

Manisa Karaman arası kaç saat; Manisa Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 628 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Manisa Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 484 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Manisa Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 628 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.