Karaman Kırklareli Arası Kaç KM

Karaman Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Karaman ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karaman Kırklareli arası kaç km? Karaman Kırklareli arası kaç saat? Karaman Kırklareli yol tarifi? Karaman Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karaman ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karaman Kırklareli Arası Kaç KM

Karaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1032 km’dir. Karaman Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 723 km’dir.

Karaman Kırklareli Arası Kaç KM

Karaman Kırklareli Arası Kaç Saat

Karaman Kırklareli arası kaç saat; Karaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1032 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Karaman Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 723 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Karaman Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karaman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1032 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karaman Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karaman Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.