İçeriğe geç

Isparta Karaman Arası Kaç KM

Isparta Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Karaman arası kaç km? Isparta Karaman arası kaç saat? Isparta Karaman yol tarifi? Isparta Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta Karaman Arası Kaç KM

Isparta Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 353 km’dir. Isparta Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 245 km’dir.

Isparta Karaman Arası Kaç KM

Isparta Karaman Arası Kaç Saat

Isparta Karaman arası kaç saat; Isparta Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 353 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Isparta Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Isparta Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 245 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Isparta Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 353 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.