İçeriğe geç

Giresun Karaman Arası Kaç KM

Giresun Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Karaman arası kaç km? Giresun Karaman arası kaç saat? Giresun Karaman yol tarifi? Giresun Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun Karaman Arası Kaç KM

Giresun Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 795 km’dir. Giresun Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 611 km’dir.

Giresun Karaman Arası Kaç KM

Giresun Karaman Arası Kaç Saat

Giresun Karaman arası kaç saat; Giresun Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 795 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Giresun Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 611 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Giresun Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 795 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 64 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.