İçeriğe geç

Eskişehir Karaman Arası Kaç KM

Eskişehir Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Karaman arası kaç km? Eskişehir Karaman arası kaç saat? Eskişehir Karaman yol tarifi? Eskişehir Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Karaman Arası Kaç KM

Eskişehir Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 km’dir. Eskişehir Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 372 km’dir.

Eskişehir Karaman Arası Kaç KM

Eskişehir Karaman Arası Kaç Saat

Eskişehir Karaman arası kaç saat; Eskişehir Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Eskişehir Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 372 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Eskişehir Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 450 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.