İçeriğe geç

Düzce Karaman Arası Kaç KM

Düzce Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Karaman arası kaç km? Düzce Karaman arası kaç saat? Düzce Karaman yol tarifi? Düzce Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Karaman Arası Kaç KM

Düzce Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 km’dir. Düzce Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 445 km’dir.

Düzce Karaman Arası Kaç KM

Düzce Karaman Arası Kaç Saat

Düzce Karaman arası kaç saat; Düzce Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Düzce Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 445 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Düzce Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 608 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.