Çorum Karaman Arası Kaç KM

Çorum Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Karaman arası kaç km? Çorum Karaman arası kaç saat? Çorum Karaman yol tarifi? Çorum Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Çorum Karaman Arası Kaç KM

Çorum Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 km’dir. Çorum Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 404 km’dir.

Çorum Karaman Arası Kaç KM

Çorum Karaman Arası Kaç Saat

Çorum Karaman arası kaç saat; Çorum Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Çorum Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 404 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Çorum Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 528 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.