İçeriğe geç

Bingöl Karaman Arası Kaç KM

Bingöl Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Karaman arası kaç km? Bingöl Karaman arası kaç saat? Bingöl Karaman yol tarifi? Bingöl Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Karaman Arası Kaç KM

Bingöl Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 903 km’dir. Bingöl Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 666 km’dir.

Bingöl Karaman Arası Kaç Saat

Bingöl Karaman arası kaç saat; Bingöl Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 903 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bingöl Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Bingöl Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 666 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Bingöl Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 903 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.