İçeriğe geç

Bilecik Karaman Arası Kaç KM

Bilecik Karaman arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Karaman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Karaman arası kaç km? Bilecik Karaman arası kaç saat? Bilecik Karaman yol tarifi? Bilecik Karaman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Karaman İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karaman ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Karaman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karaman ili yüzölçümü yaklaşık 9.163 km2’dir. Karaman ilinin coğrafi konumu ise 37°01′23″K 33°05′39″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Karaman Arası Kaç KM

Bilecik Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 533 km’dir. Bilecik Karaman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 434 km’dir.

Bilecik Karaman Arası Kaç Saat

Bilecik Karaman arası kaç saat; Bilecik Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 533 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bilecik Karaman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Karaman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 434 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Bilecik Karaman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Karaman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 533 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Karaman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Karaman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karaman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karaman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.