Karabük Zonguldak Arası Kaç KM

Karabük Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Zonguldak arası kaç km? Karabük Zonguldak arası kaç saat? Karabük Zonguldak yol tarifi? Karabük Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük Zonguldak Arası Kaç KM

Karabük Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 km’dir. Karabük Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 85 km’dir.

Karabük Zonguldak Arası Kaç KM

Karabük Zonguldak Arası Kaç Saat

Karabük Zonguldak arası kaç saat; Karabük Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 85 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Karabük Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 118 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.