Karabük Yozgat Arası Kaç KM

Karabük Yozgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Yozgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Yozgat arası kaç km? Karabük Yozgat arası kaç saat? Karabük Yozgat yol tarifi? Karabük Yozgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Yozgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Yozgat ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Yozgat ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Yozgat ili yüzölçümü yaklaşık 14,123 km2’dir. Yozgat ilinin coğrafi konumu ise 38° 57′45.5″N 40° 14′37.4″N Kuzey 34° 04′ 23.7″E 36° 09′25.0″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük Yozgat Arası Kaç KM

Karabük Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 333 km’dir. Karabük Yozgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 241 km’dir.

Karabük Yozgat Arası Kaç KM

Karabük Yozgat Arası Kaç Saat

Karabük Yozgat arası kaç saat; Karabük Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 333 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Yozgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Yozgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 241 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Karabük Yozgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Yozgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 333 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 27 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Yozgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Yozgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Yozgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Yozgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.