İçeriğe geç

Karabük Uşak Arası Kaç KM

Karabük Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Uşak arası kaç km? Karabük Uşak arası kaç saat? Karabük Uşak yol tarifi? Karabük Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Karabük Uşak Arası Kaç KM

Karabük Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 km’dir. Karabük Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 393 km’dir.

Karabük Uşak Arası Kaç KM

Karabük Uşak Arası Kaç Saat

Karabük Uşak arası kaç saat; Karabük Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Karabük Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 393 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Karabük Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.