İçeriğe geç

Tekirdağ Karabük Arası Kaç KM

Tekirdağ Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Karabük arası kaç km? Tekirdağ Karabük arası kaç saat? Tekirdağ Karabük yol tarifi? Tekirdağ Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Karabük Arası Kaç KM

Tekirdağ Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 km’dir. Tekirdağ Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 440 km’dir.

Tekirdağ Karabük Arası Kaç KM

Tekirdağ Karabük Arası Kaç Saat

Tekirdağ Karabük arası kaç saat; Tekirdağ Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Tekirdağ Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 440 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Tekirdağ Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.