İçeriğe geç

Karabük Osmaniye Arası Kaç KM

Karabük Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Osmaniye arası kaç km? Karabük Osmaniye arası kaç saat? Karabük Osmaniye yol tarifi? Karabük Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Karabük Osmaniye Arası Kaç KM

Karabük Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 805 km’dir. Karabük Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 556 km’dir.

Karabük Osmaniye Arası Kaç KM

Karabük Osmaniye Arası Kaç Saat

Karabük Osmaniye arası kaç saat; Karabük Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 805 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Karabük Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 556 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Karabük Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 805 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.