İçeriğe geç

Ordu Karabük Arası Kaç KM

Ordu Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Karabük arası kaç km? Ordu Karabük arası kaç saat? Ordu Karabük yol tarifi? Ordu Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Karabük Arası Kaç KM

Ordu Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 580 km’dir. Ordu Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 442 km’dir.

Ordu Karabük Arası Kaç KM

Ordu Karabük Arası Kaç Saat

Ordu Karabük arası kaç saat; Ordu Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 580 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Ordu Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 442 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Ordu Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 580 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.