Karabük Niğde Arası Kaç KM

Karabük Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Niğde arası kaç km? Karabük Niğde arası kaç saat? Karabük Niğde yol tarifi? Karabük Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Karabük Niğde Arası Kaç KM

Karabük Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 km’dir. Karabük Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 400 km’dir.

Karabük Niğde Arası Kaç KM

Karabük Niğde Arası Kaç Saat

Karabük Niğde arası kaç saat; Karabük Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Karabük Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 400 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Karabük Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 565 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.