Karabük Muş Arası Kaç KM

Karabük Muş arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Muş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Muş arası kaç km? Karabük Muş arası kaç saat? Karabük Muş yol tarifi? Karabük Muş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Muş İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Muş ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muş ili yüzölçümü yaklaşık 8,196 km2’dir. Muş ilinin coğrafi konumu ise 38,7346 X 41,4910. 186.097 GPS koordinatlarıdır.

Karabük Muş Arası Kaç KM

Karabük Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1010 km’dir. Karabük Muş arası mesafe havayolu ile yaklaşık 805 km’dir.

Karabük Muş Arası Kaç KM

Karabük Muş Arası Kaç Saat

Karabük Muş arası kaç saat; Karabük Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1010 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Muş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Muş arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 805 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Karabük Muş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Muş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1010 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Muş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Muş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.