İçeriğe geç

Muğla Karabük Arası Kaç KM

Muğla Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Muğla ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Muğla Karabük arası kaç km? Muğla Karabük arası kaç saat? Muğla Karabük yol tarifi? Muğla Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Muğla ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Muğla Karabük Arası Kaç KM

Muğla Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 784 km’dir. Muğla Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 576 km’dir.

Muğla Karabük Arası Kaç KM

Muğla Karabük Arası Kaç Saat

Muğla Karabük arası kaç saat; Muğla Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 784 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Muğla Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 576 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Muğla Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Muğla Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 784 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 44 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Muğla Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Muğla Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.