İçeriğe geç

Manisa Karabük Arası Kaç KM

Manisa Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Karabük arası kaç km? Manisa Karabük arası kaç saat? Manisa Karabük yol tarifi? Manisa Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Manisa Karabük Arası Kaç KM

Manisa Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 715 km’dir. Manisa Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 529 km’dir.

Manisa Karabük Arası Kaç KM

Manisa Karabük Arası Kaç Saat

Manisa Karabük arası kaç saat; Manisa Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 715 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Manisa Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 529 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Manisa Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 715 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.