İçeriğe geç

Karabük Kütahya Arası Kaç KM

Karabük Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Kütahya arası kaç km? Karabük Kütahya arası kaç saat? Karabük Kütahya yol tarifi? Karabük Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Karabük Kütahya Arası Kaç KM

Karabük Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 459 km’dir. Karabük Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 299 km’dir.

Karabük Kütahya Arası Kaç KM

Karabük Kütahya Arası Kaç Saat

Karabük Kütahya arası kaç saat; Karabük Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 459 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Karabük Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 299 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

55 dakika

Karabük Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 459 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.