İçeriğe geç

Kocaeli Karabük Arası Kaç KM

Kocaeli Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Karabük arası kaç km? Kocaeli Karabük arası kaç saat? Kocaeli Karabük yol tarifi? Kocaeli Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Karabük Arası Kaç KM

Kocaeli Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 319 km’dir. Kocaeli Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 234 km’dir.

Kocaeli Karabük Arası Kaç KM

Kocaeli Karabük Arası Kaç Saat

Kocaeli Karabük arası kaç saat; Kocaeli Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 319 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 234 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Kocaeli Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 319 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.