İçeriğe geç

Karabük Kırşehir Arası Kaç KM

Karabük Kırşehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Kırşehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Kırşehir arası kaç km? Karabük Kırşehir arası kaç saat? Karabük Kırşehir yol tarifi? Karabük Kırşehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Kırşehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırşehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırşehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırşehir ili yüzölçümü yaklaşık 6.570 km2’dir. Kırşehir ilinin coğrafi konumu ise 38°50′39°50′ Kuzey, 33°30′34°50′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük Kırşehir Arası Kaç KM

Karabük Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 km’dir. Karabük Kırşehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 263 km’dir.

Karabük Kırşehir Arası Kaç KM

Karabük Kırşehir Arası Kaç Saat

Karabük Kırşehir arası kaç saat; Karabük Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kırşehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kırşehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 263 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

51 dakika

Karabük Kırşehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Kırşehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 334 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 27 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Kırşehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Kırşehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırşehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırşehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.