İçeriğe geç

Karabük Kırklareli Arası Kaç KM

Karabük Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Kırklareli arası kaç km? Karabük Kırklareli arası kaç saat? Karabük Kırklareli yol tarifi? Karabük Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Karabük Kırklareli Arası Kaç KM

Karabük Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 km’dir. Karabük Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 455 km’dir.

Karabük Kırklareli Arası Kaç KM

Karabük Kırklareli Arası Kaç Saat

Karabük Kırklareli arası kaç saat; Karabük Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Karabük Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 455 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Karabük Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 613 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.