İçeriğe geç

Karabük Kırıkkale Arası Kaç KM

Karabük Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Kırıkkale arası kaç km? Karabük Kırıkkale arası kaç saat? Karabük Kırıkkale yol tarifi? Karabük Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Karabük Kırıkkale Arası Kaç KM

Karabük Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 km’dir. Karabük Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 169 km’dir.

Karabük Kırıkkale Arası Kaç KM

Karabük Kırıkkale Arası Kaç Saat

Karabük Kırıkkale arası kaç saat; Karabük Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Karabük Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 169 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Karabük Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 226 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 19 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.