İçeriğe geç

Karabük Kilis Arası Kaç KM

Karabük Kilis arası kaç km; yazımızda öncelikle Karabük ve Kilis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Karabük Kilis arası kaç km? Karabük Kilis arası kaç saat? Karabük Kilis yol tarifi? Karabük Kilis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Karabük ile Kilis İli Hakkında Genel Bilgiler

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük Kilis Arası Kaç KM

Karabük Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 km’dir. Karabük Kilis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 633 km’dir.

Karabük Kilis Arası Kaç KM

Karabük Kilis Arası Kaç Saat

Karabük Kilis arası kaç saat; Karabük Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Karabük Kilis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Karabük Kilis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 633 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Karabük Kilis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Karabük Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 997 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Karabük Kilis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Karabük Kilis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.