İçeriğe geç

Kayseri Karabük Arası Kaç KM

Kayseri Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Karabük arası kaç km? Kayseri Karabük arası kaç saat? Kayseri Karabük yol tarifi? Kayseri Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir.               Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Karabük Arası Kaç KM

Kayseri Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 km’dir. Kayseri Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 361 km’dir.

Kayseri Karabük Arası Kaç KM

Kayseri Karabük Arası Kaç Saat

Kayseri Karabük arası kaç saat; Kayseri Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kayseri Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 361 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Kayseri Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.