İçeriğe geç

Isparta Karabük Arası Kaç KM

Isparta Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Karabük arası kaç km? Isparta Karabük arası kaç saat? Isparta Karabük yol tarifi? Isparta Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Isparta Karabük Arası Kaç KM

Isparta Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 km’dir. Isparta Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 422 km’dir.

Isparta Karabük Arası Kaç KM

Isparta Karabük Arası Kaç Saat

Isparta Karabük arası kaç saat; Isparta Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Isparta Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 422 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Isparta Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 581 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.