İçeriğe geç

Gümüşhane Karabük Arası Kaç KM

Gümüşhane Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Karabük arası kaç km? Gümüşhane Karabük arası kaç saat? Gümüşhane Karabük yol tarifi? Gümüşhane Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Karabük Arası Kaç KM

Gümüşhane Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 km’dir. Gümüşhane Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 572 km’dir.

Gümüşhane Karabük Arası Kaç KM

Gümüşhane Karabük Arası Kaç Saat

Gümüşhane Karabük arası kaç saat; Gümüşhane Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Gümüşhane Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 572 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Gümüşhane Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 732 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.