İçeriğe geç

Giresun Karabük Arası Kaç KM

Giresun Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Karabük arası kaç km? Giresun Karabük arası kaç saat? Giresun Karabük yol tarifi? Giresun Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Giresun Karabük Arası Kaç KM

Giresun Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 km’dir. Giresun Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 476 km’dir.

Giresun Karabük Arası Kaç KM

Giresun Karabük Arası Kaç Saat

Giresun Karabük arası kaç saat; Giresun Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 476 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Giresun Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 588 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.